Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací

Škola hrou

Našim klientům opět nabízímre oblíbený reedukační program ŠKOLA HROU. Kurz je určen žákům, kteří aktuálně navštěvují 1.–3. ročník ZŠ, jsou klienty PPP Liberec, a mají potíže v rozvoji čtenářství a písemného projevu. Nutná je také účast rodičů dítěte. Chceme rodičům ukázat, jak mohou jednotlivé obtíže svých dětí ve čtení a v psaní napravovat při domácím zácviku.

Nabízíme celkem 6 společných setkání, které probíhají v učebně v 2.patře poradny ( v intervalu jednou za 14 dnů), vždy ve čtvrtek od 15,00 hodin.

Plánované termíny: budou upřesněny

 
Máte-li zájem o účast, prosíme o vyplněnou návratku, kterou jste obdrželi při vyšetření. Zašlete ji na emailovou adresu studnickova@pppliberec.cz nebo nám podejte zprávu prostřednictvím SMS na tel. 771 121 071.

Budeme rodiče informovat o zařazení dítěte do programu. Děkujeme.    

Za kolektiv pracovníků PPP Liberec   
Mgr. Jana Hlavová, ředitelka PPP  a  PaedDr. Zdeňka Pospíšilová, speciální pedagog   
                                          

Pracovní listy z našeho reedukačního programu "Škola hrou" jsou k dispozici i v knižní podobě pod názvem ČTENÍ JAKO HRA a ČTENÍ JAKO HRA II. Publikace jsou určeny ke společné práci rodičů s dítětem, které navštěvuje druhou až čtvrtou třídu základní školy. Soubor pracovních listů má za cíl ukázat, jak si lze hravou formou osvojit správné učební návyky. Pracovní listy jsou zacílené na nácvik a rozvíjení sluchové a zrakové analýzy a syntézy, sluchové a zrakové paměti s cílem jejich využití v prvních mluvnických jevech, na orientaci v prostoru a pravo-levou orientaci. 

Publikace lze zakoupit v e-shopu nakladatelství Maxdorf na: www.eshop.maxdorf.cz, https://eshop.maxdorf.cz/cteni-jako-hra/,  případně i u jiných prodejců.