Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací

PORADNA JE PŘESTĚHOVANÁ

29.11.2021 v 18:48, autor: Mgr. Jana Hlavová
PORADNA JE PŘESTĚHOVANÁ
Najdete nás i nadále v areálu Střední školy strojní, stavební a dopravní v Truhlářské ulici v Liberci, tedy na stejné adrese, jen o 40 metrů dále. Projdete hlavní brankou (z ulice Truhlářské) a půjdete přes dvůr až ke 4 patrové šedé budově, kde nově sídlí poradna a školní jídelna.
Do poradny vystoupáte po několika schodech. 
Pro handicapované klienty, pro osoby se sníženou pohyblivostí a pro maminky s kočárky je umožněn bezbariérový vstup z Puchmajerovy ulice.
Asi 30 metrů před hlavní bránou je na Truhlářské ulici zastávka autobusu MHD č. 36 "U Soudu", tato linka však jezdí pouze dopoledne.
K poradně lze také dojít pěšky z Malého náměstí, kam dojedete autobusem MHD č.12, případně lze dojít pěšky od tramvaje - ze zastávek Viadukt, Fügnerova, Šaldovo náměstí. 
V areálu školy  a poradny není možné parkovat. Lze využít parkování v blízkých uličkách. Případně doporučujeme parkovat v OC Forum, odkud dojdete do poradny za cca 15 minut. Bližší parkování, placené, je na Sokolovském náměstí nebo v ulici Široká.